Nazwa: Fervex o smaku malinowym saszetki
Opakowanie: 12 sasz.
Skład: Paracetamol 500 mg,
Maleinian feniraminy 25 mg
Kwas askorbowy 200 mg
Opis produktu: Fervex o smaku malinowym to moc trzech składników aktywnych, które zwalczają nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy:
paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom: bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni
feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa1 , hamuje odruch kichania oraz łzawienie
witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia
Sposób użycia: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat:
1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę
Przerwy w podawaniu dawek powinny
wynosić co najmniej 4 godziny.
Status: Lek OTC
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.