Galen Spółka Jawna Nieśmiałek i Wspólnicy
0
0,00 PLN
+ Koszty dostawy
Logowanie Rejestracja
  • Strona główna
  • KATEGORIE
    Promocje:
    Promocje KOSMETYKI - ZNAJDŹ WG MARKI REZERWA 2 REZERWA 3 REZERWA 4 REZERWA 5
    • KATEGORIE
      • ALERGIA
      • ANTYKONCEPCJA
      • BÓL
      • DERMATOLOGIA
      • DLA DIABETYKÓW
      • DLA DZIECI
      • DLA KOBIET W CIĄŻY I KARMIĄCYCH
      • DLA MĘŻCZYZN
      • DLA SPORTOWCÓW
      • DROGI MOCZOWE
      • HIGIENA NOSA
      • JAMA USTNA I ZĘBY
      • KOSMETYKI
      • MATERIAŁY HIGIENICZNE I OPATRUNKOWE
      • MENOPAUZA
      • MIĘŚNIE, STAWY I KOŚCI
      • NA SEN
      • NA USPOKOJENIE
      • NAŁOGI
      • OCZY
      • ODCHUDZANIE/ OCZYSZCZANIE
      • ODPORNOŚĆ
      • PAMIĘĆ I KONCENTRACJA
      • PIELĘGNACJA CHORYCH LEŻĄCYCH
      • POMYSŁ NA PREZENT
      • Produkty przeciwżylakowe
      • PRZEZIĘBIENIE I GRYPA
      • RANY/OBRZĘKI/ STŁUCZENIA
      • SPRZĘT MEDYCZNY/REHABILITACYJNY
      • Trany
      • UKŁAD KRĄŻENIA/SERCE
      • UKŁAD NERWOWY
      • UKŁAD POKARMOWY
      • USZY
      • WITAMINY/MINERAŁY
      • ZDROWA ŻYWNOŚĆ
      • ZDROWIE INTYMNE
      • ZIOŁA
      • ŻYWIENIE MEDYCZNE
  • Produkty przeciwżylakowe
  • Pielęgnacja chorych leżąych
  • Strona główna
  • KATEGORIE
  • BÓL
  • tabletki / kapsułki
  • Apap Extra *24 tabl.

Apap Extra *24 tabl.

Dawka: 0,5g+0,065g
Opakowanie: 24 tabl. (2 blist.po 12 szt.)
Rejestracja: lek bez recepty
Substancja czynna: Paracetamolum, Coffeinum
Postać: tabl.powl.
Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Cena: 19,50 PLN

Do koszyka
Lek dostępny wyłącznie do odbioru osobistego
Apap Extra *24 tabl.
Powiadom znajomego Zapytaj o produkt Pobierz jako PDF Drukuj Powiadom o zmianie ceny Dodaj do ulubionych
Nazwa: Apap Extra tabletki powlekane

Dawka: 500 mg+65 mg

Opakowanie: 24 tabl.

Skład: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki wchodzą: etylohydroksypropyloceluloza, glikolpolietylenowy.

Działanie: Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.

Wskazania: Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.


Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność
wątroby lub nerek. Zaburzenia rytmu serca. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie należy stosować w I
trymestrze ciąży, w okresie karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 rż.

Działania niepożądane: Mogą wystąpić: niemiarowość rytmu serca, bezsenność, niemożność skupienia uwagi, drżenia mięśniowe, drażliwość, zawroty głowy, nudności,
wymioty, pieczenie w nadbrzuszu, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, skórne reakcje alergiczne
(pokrzywka, wysypka). Rzadko obserwowano agranulocytozę, bardzo rzadko trombocytopenię.

Dawkowanie: Doustnie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Status: Lek OTC




Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Nie dodano jeszcze żadnej opini.
Dodaj swoją opinię

Dawka

0,5g+0,065g

Opakowanie

24 tabl. (2 blist.po 12 szt.)

Rejestracja

lek bez recepty

Substancja czynna

Paracetamolum, Coffeinum

Postać

tabl.powl.

Producent

US PHARMACIA SP. Z O.O.
Apap Extra *50 tabl.

Apap Extra *50 tabl.

31,98 PLN
Do koszyka
Apap 500mg *24 tabl.

Apap 500mg *24 tabl.

12,50 PLN
Do koszyka
Apap noc *24 tabl.

Apap noc *24 tabl.

19,98 PLN
Do koszyka
Ibuprom RR 400mg *24 tabl.

Ibuprom RR 400mg *24 tabl.

15,98 PLN
Do koszyka
Apap 500mg *100 tabl.

Apap 500mg *100 tabl.

38,90 PLN
Do koszyka
zobacz więcej »

Klienci, którzy kupili: Apap Extra *24 tabl., kupili również:

Ibuprom MAX Sprint 400mg *20 kaps.

Ibuprom MAX Sprint 400mg *20 kaps.

18,90 PLN
Do koszyka
REGENERUM Serum regeneracyjne do ust 5g

REGENERUM Serum regeneracyjne do ust 5g

12,98 PLN
Do koszyka
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail i kliknij "Zapisz". Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera lub zarządzać swoją subskrypcją kliknij tutaj.
Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera wpisz swój adres e-mail i kliknij "Wypisz". Jeżeli chcesz się zapisać kliknij tutaj.

Informacje

  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Zezwolenie

Zakupy

  • Biolevox HA
  • Flexus Fluid
  • Uriage woda termalna 300ml

Skontaktuj się z nami

Biuro obsługi klienta:

+48 42 652-17-75

sklep@galenlodz.pl
legalna apteka

Wysyłka

legalna apteka
Copyright © 2023
Oprogramowanie sklepu: APTUSSHOP Projekt i strony: APTUS.PL
Brak ulubionych
Galen Spółka Jawna Nieśmiałek i Wspólnicy
0
0,00 PLN
+ Koszty dostawy